Pierria Henry: Sonuna kadar savaştık ve çaba ettik

umudumvar

Global Mod
Global Mod
Turkish Airlines EuroLeague’de 18. haftanın erteleme maçında temsilcilerimizden Fenerbahçe Beko, alanında ağırladığı Real Madrid’i 66-51 mağlup etti. Müsabaka daha sonrası Fenerbahçe Beko’nun kıymetli isimlerinden Pierria Henry, açıklamalarda bulundu.

(ÖZET) Fenerbahçe Beko – Real Madrid maç kararı: 66-51

Galibiyeti kıymetlendiren Pierria Henry, “Önce Tanrı’ya şükrediyorum, daha sonrasında tüm kadro arkadaşlarıma teşekkür ederim. Sonuna kadar savaştık ve uğraş ettik. Gerçek kimliğimizi gösterdik diyebilirim. Savunma bize ne verirse onu almaya çalışıyoruz. Boş şut bulursak onları kullanıyoruz. Lakin şunun söylemem lazım, günün sonunda bizim için her şey savunmadan başlıyor. Geçiş hamlesinde sayıları ve aksi eşleşmeleri buluyoruz. Bunun avantajını kullanmaya çalışıyoruz” dedi.

Ribauntlardaki performansına değinen Henry, “Ben buradan bütün uzun oyuncularımıza sevgilerimi yolluyorum, zira onlar bütün kirli işleri yaptılar. İki gökdelen var orada ve onlar bana alanı açtı. Bu sayede ben de ribauntları aldım. Onları benim işimi kolaylaştırdı. Buradan sevgilerimi uzunlarımıza yolluyorum” diyerek kelamlarını noktaladı.