Jehyve Floyd: her insanın bu galibiyete katkı sağladığını düşünüyorum

umudumvar

Global Mod
Global Mod
Turkish Airlines EuroLeague’de 18. haftanın erteleme maçında temsilcilerimizden Fenerbahçe Beko, alanında ağırladığı Real Madrid’i 66-51 mağlup etti. Fenerbahçe Beko’nun dönem ortasında takımına kattığı isimlerden Jehyve Floyd, müsabaka daha sonrası açıklamalarda bulundu.

(ÖZET) Fenerbahçe Beko – Real Madrid maç kararı: 66-51

Galibiyeti kıymetlendiren Floyd, “Harika hissediyorum. bu biçimde bir galibiyete hepimizin katkı sağladığını düşünüyorum. Üst üste kazandığımız bu vakitte momentumu da koruduk ve bu devam ediyor. Koç, benim eksiklerimi saklayarak bana yardımcı olmaya çalıştı. Ben de alana girip güç vermeye çalışıyorum. Bunu yaptım, güç verdim” dedi.

Floyd, üçüncü çeyreğin sonunda son savunma konumunun akabinde parmaklarıyla yaptığı hareketi ise “Tavares vardı ve Tavares’e karşı oynamak benim için hayli büyük bir durumdu, epey zordu. 2,21’lik adama karşı oynuyorum. Oradan, o adamdan ribaunt almak benim için epeyce zordu. Çabuk olmaya ve güç vermeye çalıştım. O yüzden benim için epey özel bir geceydi. Real Madrid’e karşı oynamak… 6 tane 2,13’lük oyuncuları var. Biz, onlara karşı savaşmaya çalıştık. Âlâ iş yaptığımızı düşünüyorum. Bugün taraftarımız da kusursuz bir iş yaptı. Umarım bir daha sonraki maçta da bu biçimde bir taraftar önünde oynarız” tabirleriyle kıymetlendirdi.