Hakan Keleş: “Taraftarımıza 100. galibiyetimizi armağan etmek istiyorum”

umudumvar

Global Mod
Global Mod
Giresunspor, Spor Toto Spor Lig’in 21. haftasında alanında Galatasaray ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor. İdmanda konuşan Teknik Yönetici Hakan Keleş, “Üst üste iki deplasman birlikteliğinin akabinde alanımızda Galatasaray’la oynayacağız. Seyircimizin takviyesiyle uygun bir maç ortaya koyacağımıza inanıyorum. Ligin en formda grubuna ve önder ekibine karşı oynayacağız. Lakin iç alanda âlâ oynayan bir ekibiz. Seyircimizin tam takviyesiyle galip gelmek istiyoruz. Benim de Giresunspor’da 100. maçım olacak. Taraftarımıza 100. maç galibiyetini armağan etmek istiyorum” diye konuştu.

“Takımda yerleri doldurulacak 3 eksik var”

Büyük ekiplere karşı galip gelmeyi başardıklarını ve onun verdiği bir havanın hakim olduğunu da söz eden Keleş, “Takımda ve kentte büyük ekiplere karşı galip gelmeyi başarmanın verdiği bir hava var. Fakat her maçın kendine has bir özelliği var. Bu maçı da deplasmanda olduğu üzere kazanmak istiyoruz. Lakin bir oyuncunun dahi kıymetli olduğu müsabakada 3 oyuncu eksiğimiz var. Buna karşın yerine gelecek olan oyuncular kendilerine verilen bu fırsatı uygun değerlendireceklerine inanıyorum” açıklamasında bulundu.

Alper Uludağ: “Hedef ligde kalmak için puan almak”

Giresunspor’un amacının ligde kalmak olduğunu ve buna nazaran her maçtan puan almak istediklerini söyleyen Giresunspor’un sol bek oyuncusu Alper Uludağ ise, “Galatasaray her vakit şampiyon adaylarından olan, büyük bir kadrodur ve hürmet duyduğumuzu tabir etmek isterim. Lakin deplasmanda olduğu üzere kendi alanımızda da galip gelmek istiyoruz. Deplasmanda olmuştu kendi alanımız ve seyircimiz önünde de niye olmasın diyoruz. Bizim maksadımız muhakkak olduğu için her maçtan en azından puan alarak ligde kalmak istiyoruz. Dönem başından beri idmanlarda belli bir oyunumuz var. tıpkı vakitte birbirimize sahip çıkarak, her maçta takım ruhu içerisinde bir oyun ortaya koymaya çalışıyoruz” sözlerini kullandı.

İHA