Fenerbahçe Beko’da transfer ve sistem değişikliği kural

umudumvar

Global Mod
Global Mod
Euroleague’de geçen hafta CSKA Moskova’yı yenerek hem moral kazandıran birebir vakitte yenilgi serisini bitiren bir galibiyet almıştı. Bu hafta da meskeninde önder Milano üzere güçlü bir rakibini ağırlamıştı. Hakikaten bilhassa de kısa rotasyonunda sorun çözücü bir oyun kurucunun gerekliliği ve oyun sisteminde değişikliğe gitmesi bir kere daha ortaya çıktı. Fenerbahçe birinci dönemde 3, devre bitiminde de 20 sayıda kaldı. Atakta hiç bir şey üretemedi. Coach Djordjevic de 40 dakika boyunca bu sıkıntıya tahlil bulamayınca bir orta 35 sayı geri düşen Sarı-Lacivertliler alandan 43-68 mağlup ayrıldı. Milano potasına yalnızca 43 sayı bırakan Fenerbahçe bu biçimdece Euroleague tarihinde en az sayı attığı maçı oynadı.

‘Ne denir bilmiyorum’

Coach Djordjevic: “bu biçimde bir maçtan daha sonra ne denir bilmiyorum. Yalnızca Milano ’yu tebrik ediyorum. Çok hak ettiler. Fizikî olarak ve agresiflik olarak epeyce hazırlardı. Maça hayli yeterli başladılar. Biz birinci çeyrekte sayı bulamadık o da maçın genel seyrini belirlemiş oldu. İnanılmaz üçlükler vardı. bu biçimde bir yenilgisi büsbütün üstüme alıyorum. Katiyen oyunculara değil. Çok farklı oynayabilirdik. Çok eksiklerimiz vardı. Milano’da da tam bilakis inanılmaz uğraş ve istek vardı. Bizden bir adım öndeydiler.”