Fenerbahçe Beko’da Ali Muhammed’e özel merasim düzenlendi

umudumvar

Global Mod
Global Mod
Fenerbahçe Beko ile Unics Kazan içinde oynanan EuroLeague maçı öncesi gerçekleştirilen merasimde alkışlar eşliğinde parkeye çıkan Ali Muhammed, Fenerium tarafınca tasarlanan özel tasarım portesini ekip kaptanı Melih Mahmutoğlu ve Jan Vesely’nin elinden aldı.

Fenerbahçe’nin başarısı için birlikte ter döktüğü grup arkadaşlarının Ali Muhammed’le ilgili konuşmaları skorbord’a görüntülerken taraftarlar “i love you Bobby” tezahüratlarında bulundu.

Karmaşık hisler yaşıyorum

Fenerbahçe Televizyonu’na konuşan Ali Muhammed, “Burada fazlaca fazla anımız var. Burada fazlaca hoş taraftarlar karşısında, epey büyük maçlar oynadık. Çok hoş his. Şu an karmaşık hisler yaşıyorum. İlerleyen günlerde neler hissettiğimi bakılırsaceğiz. “ dedi.

Oyunculuk mesleği daha sonrası yeni bakılırsavi içinse Ali Muhammed, “Yeni bir şeylere başlamak her vakit heyecan vericidir. Bilhassa benim üzere oyunculuğu bırakıp, yeni bir konuma gelmek ve onu burada yapabilmek hayli hoş. Çok heyecanlıyım ve artık bunun için gereğince deneyim kazandığıma da inanıyorum. Bilhassa gençlere yeni şeyler öğretmek, onlara takviye olmak epeyce heyecan veriyor.” sözlerini kullandı.