Emre Demir Samsunspor’da

umudumvar

Global Mod
Global Mod
Spor Toto 1’inci Lig takımlarından Samsunspor, Fenerbahçe’den Emre Demir’i kiralık olarak takımına kattı. Samsunspor, Barcelona’dan Fenerbahçe’ye transfer olan Emre Demir’i dönem sonuna kadar kiraladı. Genç oyuncu için Samsuspor Nuri Asan Tesisleri’nde imza merasimi düzenlendi. Samsunspor İcra Konseyi Üyesi Suat Çakır ile Genel Müdür Soner Soykan’ın katıldığı merasimde Emre Demir, kendisini dönem sonuna kadar kırmızı-beyazlı renklere bağlayan mukaveleyi imzaladı. Dönem sonu beklenilen şampiyonluğa ulaşacaklarını lisana getiren Demir, ‘’Bana inandıkları ve bu biçimde bir teklif yaptıkları için hayli keyifli oldum. Zira büyük bir topluluk geldim. İnşallah taraftarlarımızın beklediği şampiyonluk bu dönem gelecektir. Ben buna inanıyorum. İnşallah daima birlikte bu yolda başarılı oluruz’’ diye konuştu.

İspanya’dan İstanbul’a geliş sürecini anlatan Demir, ‘’Barcelona’dan Fenerbahçe üzere Türkiye’nin en büyük kulübüne geldim. Fenerbahçe’den de oynamam gerektiği için Samsunspor’a geldim. Muhteşem Lig’i ve 1’inci Ligi Barcelona’da da olsam takip ediyordum. Samsunspor’u başarılı görüyorum. Ekip inşallah bu sene şampiyon olacaktır. Barcelona’dayken biroldukça kadrodan teklif geldi lakin biz Fenerbahçe’nin daha gerçek olacağını düşündük. Fenerbahçe’den de dönem sonuna kadar kiralık gitmem lazımdı. Çok kadro teklif yaptı ancak Samsunspor’dan teklif gelince direkt bunu kabul ettim’’ dedi.